Haberler

Üye Ol  • Yeniliklerden haberdar olmak için sizde e-mail grubumuza katılın.Teknik Yardım
         SURA ’nın Teknik Bilgi Alanına HOŞGELDİNİZ. Burada, prosesler, kazan suyu ve soğutma suyu (kapalı ve açık) ıslahı, içme suyu ıslahı; atık su ıslahı, Legionella hastalığı ve su kaynaklı diğer patojenlerin kontrolü, hava kirliliği kontrolü ve daha nice endüstriyel durumda sonuca varmanız için size yol gösterici olacak, seçilerek toplanmış bir dizi teknik metin ve özel bilgilere ulaşabileceksiniz.

     
SURA ’da bizler, ileri kimyasal bakım teknolojileri ve karmaşık problemlerin çözümü için pratik çareler sunuyoruz. Ayrıca tüm proseslerin verimliliğini artırmayı hedeflediğimizden dünya çapındaki tüm endüstri kuruluşlarıyla daima ve düzenli bir yakın çalışma içindeyiz.

      Teknik desteğimizi veya herhangi bir ürünümüz hakkında bilgi, ya da sadece bilgimizden yararlanmak isterseniz, Lütfen bize ulaşın ;
Tavsiye Talep Formu nu kullanabilir , info@surakimya.com'a elektronik posta gönderebilir yada 0282 650 02 50 numaralı hattı arayabilirsiniz.

      Bütün bunlara ek olarak, sitemize üye olan ilgili ve müşterilerimize düzenli aralıklarla gönderdiğimiz bir bilgilendirme sayfamız bulunmaktadır. Dönemsel olarak ürettiğimiz bu “haberler sayfası” da size ücretsiz olarak ulaşacaktır. Şimdi kaydolun, hemen gelsin.


Saat/Tarih

Piyasalar

Hava durumu

Bu Sayfayı Paylaş


Facebook Twitter MySpace Google
Daha Fazla...
Bu websitesi webservis hosting paneli tarafindan olusturulmustur
web stats